Tortilijų suktinukai su kumpiu

Tortilijų suktinukai su kumpiu

Sveiki, mielieji!

Tikiuosi darganotas dangus ir erzinantis lietus Jūsų nuotaikos negadina! O man šiek tiek liūdna, iškart jau atrodo ruduo. Ką čia apsimetinėti, su vasara jau reikia atsisveikinti, o man saulės megėjai-didžiausia kančia!

Kalbant apie rudenį, tai man jis ištikrųjų visai nepatinka ( gerai, šiek tiek per grubiai aš čia), bet pripažįstu, savotiškos romantikos jis turi, atmetus visas „pliurzes“, lietų ir visas kitas rudenio savybes. O juk išties gražu šiltą rudenio popietę pasivaikščioti parke, kai medžių lapai pasipuošę gražiausiomis spalvomis, o nosį vis dar glosto švelnūs saulės spinduliai. Ir labiausiai man ruduo acosijuojasi su obuolių pyragais! Taip taip! Jei kas sakytų „Ei, Ugne, su kuo tau asocijuojasi ruduo?“. Atsakymas būtų paprastas su kakava ir obuolių pyragais, cinamono aromatais. IR SERIALAIS. 😀

Laikotarpis kai obuolių pyragą tiesiog būtina kepti į savaitę bent vieną kartą, ir kaskart vis kitokį! Aišku, nepamiršti ir pasidalinti su šeima, kaimynu ar draugu, bendradarbiais!

Ir visgi, kaip aš nuklydau į lankas, „taip iš širdies“. 😀 O ką darysi, kai oras tokia nuotaiką diktuoja.

O KOKIOMIS NUOTAIKOMIS JŪS PASITINKATE RUDENĮ? Ir jei netingit, nors tikriausiai tingit, bet nu netingėkit ir pasidalinkite savo pačiais nerealiausiais, skaniausiais, fantastiškiausiais obuolių pyrago receptais! Ir man ir Jums nauda! 😀

Gerai. Viskas. Susiimu. Ir šio įrašo receptas visai nesusijęs su visa šita lituanika. Receptas labai paprastas. Vienas du ir oplia- tortilijų suktinukai su kumpiu. Paprasčiau nebūna-nuobodžiau tikriausiai irgi. Bet kai skanu, tai ir sueina. Nors variantų tai sugalvoti galima melejoną!

Aš nežinau ar daugelis skaito čia mano pamąstymus…nu nes aš suprantu, kad visa esmė recepte, bet…Norėjau paklausti, nes manau pastebėjote šiek tiek atsinaujinusį šį puslapį. Na tai sakykite, kaip Jums dizainas? Manau, tikrai fainesnis nei prieš tai.  Nes jau man kas kartą atsidarius šį puslapį…aš jau pažaliuodavau.haha! 

Reikės:

  • tortilijų;
  • salotos lapų;
  • agurko;
  • kumpelio;
  • majonezo.

Eiga:

Ir kokia čia eiga, o gi labai paprasta! Čiumpam tortiliją, ištepliojam majonezu, dedam salotos lapą, kumpį, pjaustytą agurką ir suvyniojame. Nu ir va. Imam kitą tortiliją ir kartojam. Suvyniojus kokį pusvalanduką palaikau šaldytuve, o tada jau pjaustau ir valgome!

Skanaus ir gero virškinimo! 

 

Comments

commentsParašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.